توضیحات:
1-  شرکت در دوره های مذکور اختیاری می باشد و کلیه علاقمندان جهت افزایش مهارتهای حرفه ای و تقویت رزومه خود می توانند در آنها شرکت نمایند.
2- گواهینامه شرکت در دوره ها بصورت الکترونیکی و توسط مرجع رسمی و معتبر آموزشهای ایمنی و بهداشت کار در کشور (مرکز تحقیقات  و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار - وزارت کار) صادر خواهد شد.
3- موسسات آموزشی صرفاً برگزارکننده دوره ها می باشند و تعهد و تضمینی جهت تایید صلاحیت شرکت کنندگان ندارند.
4- تایید صلاحیت مسئول ایمنی توسط ادارات کار صورت می گیرد؛ بنابراین پیشنهاد می گردد قبل از ثبت نام و شرکت در دورهها، هماهنگی لازم را با اداره کار محل خود داشته باشید.
5- دوره های مذکور از دوره های HSE ورود به حرفه و ارتقا پایه مهندسان، مجزا می باشد.
6- حدود یکماه پس از برگزاری هر دوره، گواهینامه شرکت در دوره در سایت مرکز تحقیقات وزارت کار آدرس  www.Scrtash.ir  در بخش نتایج آزمون، با وارد نمودن کد ملی، قابل نمایش و پرینت می باشد.​​​​​​​

​​سازمان ها، شرکت ها، پیمانکاران و ... می توانند به صورت گروهی برای دوره های درخواستی خود ثبت نام کنند و از تخفیف ویژه استفاده کنند

توضیحات:
با توجه به مفاد آيين نامه ايمنی امور پيمانکاری مصوب شورايعالی حفاظت فنی، کليه پيمانکاران فعال در تمامی زمينه ها  مکلفند تاييديه صلاحيت ايمنی خود را از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دريافت نمايند و کارفرمايان نيز می بايست با پيمانکارانی قرارداد منعقد نمايند که دارای صلاحيت ايمنی باشند.
برای اين منظور اقدامات اوليه ای که می بايست از سوی پيمانکاران صورت پذيرد عبارت است از:
- گذراندن دوره آموزش ايمنی کارفرمايان ( اعضا هيئت مديره / مديران ارشد پيمانکار)( 20 ساعت)
- گذراندن دوره آموزش ايمنی توسط کارگران/کارکنان پيمانکار (8 ساعت)
- دارا بودن / بکارگيری مسئول ايمنی دارای صلاحيت
- ثبت نام در سامانه و ارائه مدارک و مستندات
- انجام ارزیابی و بازدید از کارگاه توسط اداره بازرسی کار

دوره مسئول ایمنی

​​سازمان ها، شرکت ها، پیمانکاران و ... می توانند به صورت گروهی برای دوره های درخواستی خود ثبت نام کنند و از تخفیف ویژه استفاده کنند

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش