نمایندگی رسمی RRC International
شرکت بین المللی RRC به مرکزیت انگلستان با سابقه 90 ساله فعالیت در زمینه برگزاری دوره های با کیفیت آموزشی در سطح جهان، از برجسته ترین و معتبر ترین برگزارکنندگان دوره های تخصصی سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSE) می باشد.
دوره های آموزشی این مرکز شامل دوره ها و آزمون های تخصصی سازمان های بین المللی مختلف از جمله NEBOSH، IOSH، IEMA ، CIEH و CITB می باشد.
این مرکز دارای کد نمایندگی 335 از سازمان NEBOSH می باشد.
شرکت HSE Arya پس از مذاکرات طولانی دو جانبه موفق به اخذ نمایندگی از این شرکت بین المللی شد. برای احراز نمایندگی اینجا کلیک نمایید.


دوره های nebosh، iosh و iema
دوره های Nebosh
همین حالا ثبت نام کن
نبوش (NEBOSH)، مجری امتحان ملی در ایمنی و بهداشت شغلی (The National Examination Board in Occupational Safety and Health) به عنوان یک امتحان غیر وابسته، بصورت تشکیلاتی گواهی دهنده با رویکرد غیر انتفاعی تشکیل شده است. نبوش طیف وسیعی از گواهی های مرتبط با شغل و معتبر در صحنه بین المللی در زمینه بهداشت، ایمنی و محیط زیست و نیازمندی های مدیریت ریسک را طراحی کرده که در زمینه های شغلی مختلف و برای سازمان های خصوصی و دولتی کاربرد دارد. دوره های نبوش هر ساله 50.000 داوطلب را در جهان در بیش از 600 موسسه مختلف و در 120 کشور دنیا جذب می‌­نماید.
در اینجا می توانید لیست دوره های اصلی سازمان NEBOSH‌ را مشاهده نمایید. شرکت HSE Arya مفتخر است که با همکاری با شرکت RRC International انگلستان، برای اولین بار پس از تحریم ها موفق به برگزاری دوره حضوری NEBOSH HSW به همراه آزمون (با حضور نماینده رسمی NEBOSH) در ایران (تهران) گردید.
شرکت HSE Arya، نماینده رسمی شرکت RRC International انگلستان در ایران، دوره های آموزشی تخصصی NEBOSH را بصورت آموزش آنلاین و آزمون حضوری در ایران (همچنین بصورت درون سازمانی در سراسر کشور) ارائه می دهد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
سوالات متداول
NEBOSH Working with Wellbeing - 2021
نشان نبوش در کار با تندرستی (WEL 2021)
NEBOSH Working with Wellbeing - 2021

 
دوره آموزشی نشان نبوش در کار با تندرستی (WEL 2021) یک مدرک سطح مقدماتی است که به تندرستی و رفاه در محل کار در سطح فردی و سازمانی می پردازد. این دوره برای کسانی طراحی شده است که مایلند درک بیشتری از رفاه محیط کار و عوامل موثر بر آن به دست آورند. این دوره می تواند در همه فعالیت ها و بیزینس ها مورد استفاده قرار گیرد.
WEL دانلود کاتالوگ
آزمون دوره:
آزمون این دوره به صورت پروژه ای عملی (Practical) می باشد و دانشجو می بایست یک برنامه مداخله موثر برای بهبود تندرستی در محل کار خود تهیه نموده و آن را ارسال نماید. آزمون برای شرکت کنندگان دوره های E-Learning بصورت آنلاین خواهد بود.
این مبحث نمره ندارد و فقط قبولی یا مردودی توسط سازمان NEBOSH اعلام می شود.
NEBOSH HSE Award in Managing Risks and Risk Assessment at Work - 2021
نشان HSE نبوش در مدیریت ریسک ها و ارزیابی ریسک در کار (RAW 2021)
NEBOSH HSE Award in Managing Risks and Risk Assessment at Work - 2021

 
این دوره آموزشی، یک آشنایی مقدماتی برای پیشرفت دانش عملی دانشجویان در زمینه مدیریت ریسک ایمنی و بهداشت است که این امکان را به آنها می دهد که از ارزیابی ریسک فراتر بروند و ریسک های ایمنی و بهداشتی ناشی از مخاطرات محیط کار را به طور مؤثر کنترل کنند. در واقع، دوره NEBOSH RAW 2021 توسعه دهنده و پیشرفت دهنده مهارت های ارزیابی و مدیریت ریسک است.

آزمون دوره:
​​​​​​​
ارزیابی این بخش بصورت یک پروژه عملی است که در انتهای دوره انجام می گیرد. پس از مشاهده یک ویدئو از یک محیط کار واقعی، دانشجو ارزیابی ریسک را انجام می دهد تا مشخص شود چگونه ریسک های موجود را مدیریت و اولویت بندی می کند. زمان آزمون در حالت کلاس حضوری (یا درون سازمانی) در انتهای دوره است، و در حالت های آنلاین و آموزش از راه دور، بر اساس اعلام آمادگی دانشجو هماهنگ می شود. همچنین نتیجه این آزمون صرفا به صورت قبول شده (Pass) یا رد شده (Refer) می باشد.
RAW دانلود کاتالوگ
NEBOSH HSE Introduction to Incident Investigation
نشان نبوش در مقدمه ای بر بررسی رویداد (INV)
NEBOSH HSE Introduction to Incident Investigation
 
این دوره آموزشی  مقدمه ای بر روند بررسی حوادث می باشد و همین طور در برگیرنده عوامل انسانی و عوامل سازمانی دخیل آن می باشد.
برای سازمان هایی که مایل به بهبود فرهنگ ایمنی خود هستند، این دوره آموزشی برای آمادگی نیروی کار در مورد دانش و مهارت های مورد نیاز برای شناسایی و مقابله با خطرات در محیط کار، روند تحقیق و بررسی در حوادث و کمک به کاهش تلفات و صرفه جویی در هزینه ها برای کسب و کار بسیار مورد استفاده است.
INV دانلود کاتالوگ
آزمون دوره:
به صورت آنلاین و به وسیله یک پروژه عملی سنجیده می شود که شامل سه فرم مصاحبه و درنهایت تهیه یک Action plan می باشد.​​​​​​​
نشان ایمنی و بهداشت در محیط کار نبوش (HSA)
NEBOSH Health and Safety at Work Award

این دوره آموزشی  مقدمه ای کامل برای ایمنی و بهداشت حرفه ای ارائه می دهد و برای افرادی که می خواهند آشنایی کاملی در مورد ایمنی و بهداشت داشته باشند ایده آل است.
برای سازمان هایی که مایل به بهبود فرهنگ ایمنی خود هستند، این دوره آموزشی برای آمادگی نیروی کار در مورد دانش و مهارت های مورد نیاز برای شناسایی و مقابله با خطرات در محیط کار، کمک به کاهش تلفات و صرفه جویی در هزینه ها برای کسب و کار بسیار مورد استفاده است.
HSA دانلود کاتالوگ
آزمون دوره:
آزمون این دوره شامل یک پروژه عملی آنلاین است که در آن، دانشجو می بایست در فرمت مشخص شده، روش های مدیریت ایمنی و بهداشت محیط کار خود، همچنین خطرات ایمنی و بهداشتی آن را مشخص کند و راه های پیشنهادی خود را برای بهبود در هر دو بخش تشریح نماید. آزمون توسط یکی از مدرسین مورد تایید نبوش در RRC تصحیح و به سازمان نبوش ارسال می گردد.

NEBOSH Health and Safety at Work Award
گواهینامه HSE نبوش در ارتقاء رهبری ایمنی و بهداشت (HSL)
NEBOSH HSE Certificate in Health & Safety Leadership Excellence
 
گواهینامه بین المللی HSE نبوش در ارتقاء رهبری ایمنی و بهداشت (HSL) با همکاری بین نبوش و مدیریت اجرایی ایمنی و بهداشت (HSE) و سازمان ایمنی و بهداشت انگلستان ایجاد و توسعه یافته است. اهداف این دوره این است که دانش و درکی از  ایمنی و بهداشت رهبران فراهم کند تا اطمینان حاصل کند که آنها می‌توانند به مدیریت کلی عملکرد اثربخش سازمان ها کمک کنند.
 ​​​​​​​
آزمون دوره:
آزمون این دوره بصورت آنلاین می باشد و نیازی به حضور فیزیکی ندارد.
پس از اعلام آمادگی برای شرکت در آزمون و هماهنگی روز مورد نظر، چند موضوع مدیریتی توسط مدرس منتخب به دانشجو اعلام می گردد تا طبق آموزش های دیده شده به آنها در فرمت مشخص شده پاسخ دهد. طبق نظر مدرس و NEBOSH بر روی پاسخ های شما، عنوان "قبول" یا "ارجاع" برای شما صادر می گردد.
 

NEBOSH HSE Certificate in Health & Safety Leadership Excellence
HSL دانلود کاتالوگ
گواهینامه نبوش در ایمنی حریق (FSC)
NEBOSH Certificate in Fire Safety - 2021
 
دوره آموزشی گواهینامه نبوش در ایمنی حریق (NEBOSH FSC) در سال 2021 میلادی جایگزین نسخه قبلی این دوره شد و به کار گیری آن از تاریخ 1 می 2021 آغاز گردید. این دوره آموزشی به شما کمک می کند تا مهارت های ایمنی حریق را آموزش دیده و گسترش دهید به طوری که بتوانید این آموخته ها را در هر محیط کاری در هر جایی از دنیا پیاده کنید. این گواهینامه، دانش و فهم کافی برای مشاوره در زمینه محافظت در برابر حریق برای پرسنل و محیط کار، همچنین برای انجام یک ارزیابی ریسک حریق مؤثر در محیط هایی با ریسک کم تا متوسط را فراهم می آورد.
NEBOSH Certificate in Fire Safety - 2021
آزمون دوره:
دوره آموزشی گواهینامه نبوش در ایمنی حریق (NEBOSH FSC) شامل دو بخش می باشد که می بایست در طول حداکثر 5 سال کسب شوند تا دانشجو حائز دریافت گواهینامه مربوطه گردد.

FSC دانلود کاتالوگ
دوره کامل گواهینامه بین المللی جنرال نبوش (IG 2018)
NEBOSH International General Certificate - 2018)
 
گواهینامه بین المللی عمومی نبوش در ایمنی و بهداشت حرفه ای (IG) برای کسانی که شاغلند و یا می‌خواهند در ایمنی و بهداشت حرفه ای در هر جایی از دنیا در بالاترین سطح کار کنند، یک صلاحیت ضروری است. IG به شما این توانایی را می‎‌دهد که برای تعداد زیادی از شغل های ایمنی و بهداشت حرفه ای به عنوان افسر ایمنی و بهداشت، مشاور، سرپرست و ... در بیشتر صنایع درخواست دهید.
NEBOSH International General Certificate - 2018)
آزمون بخش IG1 : 
آزمون IG1 از این پس در منزل تحت عنوان آزمون "کتاب باز (Open-Book   -   OBE)" برگزار می شود. سوالات آزمون در یک تاریخ از قبل مشخص شده (مشخص در دنیا) ارسال خواهند شد و شما 24 ساعت برای پاسخگویی، تکمیل و ارسال مجدد آنها زمان خواهید داشت. زمان واقعی مورد نیاز برای آزمون چند ساعت است و این بازه ی 24 ساعته برای مناطق با زمان بندی متفاوت در دنیا تعبیه شده است.

آزمون بخش IG2 :
آزمون این بخش به صورت پروژه ای عملی (Practical) می باشد و دانشجو از زمان ثبت نام در دوره، تا 2 هفته قبل از آزمون IG1 فرصت دارد که فرمها و اطلاعات این آزمون را تکمیل نماید. برآورد سازمان نبوش برای تکمیل آزمون عملی، 3 ساعت می باشد.
این مبحث نمره ندارد و فقط قبولی یا مردودی توسط سازمان NEBOSH اعلام می شود. در صورت مردودی دانشجو می تواند از بازخورد و راهنمایی استاد راجع به نواقص موجود در پروژه اش مطلع شود و با تصحیح این مفاد دوباره در آزمون شرکت کند.​​​​​​​

IG 2018 دانلود کاتالوگ

آیوش (IOSH)، بنیاد ایمنی و سلامت شغلی (Institution of Occupational Safety and Health) یکی از بزرگترین سازمان های مرتبط با ایمنی و بهداشت واقع در انگلستان برای متخصصان ایمنی و سلامت در جهان است. تاکنون در این بنیاد بیش از 46000 نفر از 120 کشور عضو شده اند.
همچنین این سازمان با آموزش سالانه بیش از 170 هزار نفر، یکی از پیشروان آموزش ایمنی و بهداشت در دنیا به شمار می رود.
 
شرکت HSE Arya، نماینده رسمی RRC International انگلستان در ایران، دوره های IOSH را بصورت آموزش آنلاین و آزمون آنلاین (همچنین بصورت درون سازمانی در سراسر کشور) ارائه می دهد.
 
جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.​​​​​​​

دوره iosh
همین حالا ثبت نام کن
سوالات متداول
IOSH Working Safely
کار ایمن IOSH
IOSH Working Safely
 
دوره کار ایمن IOSH یک آشنایی ایده آل برای اهمیت موضوع ایمنی و بهداشت است. این دوره برای ارتقاء فرهنگ ایمنی در داخل سازمان فراهم شده است و به کارکنان درکی از اینکه چگونه اعمال آنها در محل کار به ایمنی، یهداشت و نیز مسئولیت های ایمنی فردی برای حفظ ایمنی خودشان در محل کمک می‌کند، ارائه می‌کند.
این دوره برای کارکنان در همه سطوح در هر سازمان و بخشی و نیز افرادی که به دنبال کار هستند، مناسب است.
دانلود کاتالوگ
آزمون دوره:
آزمون این دوره شامل یک آزمون تستی و یک تمرین شناسایی خطر می باشد. (برای دانشجویان دوره آنلاین، آزمون این دوره کاملا آنلاین است)
در صورت عدم قبولی در آزمون در دوره های آنلاین، امکان شرکت در آزمون مجدد اول بصورت رایگان وجود دارد. در صورت عدم قبولی، برای بار های بعدی می بایست مبالغی پرداخت گردد.
IOSH Managing Safely
مدیریت ایمن IOSH
IOSH Managing Safely
 
مدیریت ایمن IOSH برای هر فردی در نقش مدیر، سرپرست و در هر بخشی یا کشوری طراحی شده است. این دوره، دانش و درک ضروری چگونگی اداره کردن مسئولیت های ایمنی و بهداشت را در محیط کار ارائه می‌کند.​​​​​​​
دانلود کاتالوگ
آزمون دوره:
آزمون این دوره شامل یک آزمون 30 سواله و یک ارزیابی ریسک (بصورت پروژه) می باشد. (برای دانشجویان دوره آنلاین، آزمون این دوره کاملا آنلاین است)
در صورت عدم قبولی در آزمون در دوره های آنلاین، امکان شرکت در آزمون مجدد اول بصورت رایگان وجود دارد. در صورت عدم قبولی، برای بار های بعدی می بایست مبالغی پرداخت گردد.
مدیریت ایمن در اماکن عمومی (IOSH)
IOSH Managing Safely in Social Housing
 
دوره مدیریت ایمن در اماکن عمومی دانش و فهم اساسی مورد نیاز نحوه مدیریت ایمنی و سلامت در بخش اماکن عمومی را فراهم می کند. دوره مدیریت ایمن جهت اطمینان از درک مسئولیت های ایمنی در محل کار مدیران و سوپروایرزهای شاغل در این بخش، طراحی شده است. این دوره بر روی نکات ضروری در عملکرد موثر در ایمنی و بهداشت متمرکز شده است.​​​​​​​
IOSH Managing Safely
دانلود کاتالوگ
آزمون دوره:
آزمون دوره مدیریت ایمن در اماکن عمومی شامل دو بخش است. بخش اول آن یک آزمون تستی چهارگزینه ای (30 سوال) است و بخش دوم آن یک پروژه ارزیابی ریسک (Risk Assessment) می باشد.
آزمون دوره به صورت مجازی (Online) است و هیچ هزینه ای ندارد.
در صورت عدم قبولی در آزمون در دوره های آنلاین، امکان شرکت در آزمون مجدد اول بصورت رایگان وجود دارد. در صورت عدم قبولی، برای بار های بعدی می بایست مبالغی پرداخت گردد.

آیما (IEMA)، بنیاد مدیریت و ارزیابی زیست محیطی (Institute of Environmental Management and Assessment) یک اتحادیه بین المللی متشکل از متخصصان محیط زیست و پایداری است. در این شبکه مستقل، بیش از 14000 نفر از 100 کشور دنیا حضور دارند و در تلاش هستند تا کسب‌وکارها و سازمان‌ها را برای آینده مقاوم کنند.
 
شرکت HSE Arya، نماینده رسمی RRC International انگلستان در ایران، دوره های آموزشی تخصصی IEMA را بصورت آموزش آنلاین و آزمون آنلاین (همچنین بصورت درون سازمانی در سراسر کشور) ارائه می دهد.
 
جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.​​​​​​​
دوره IEMA
همین حالا ثبت نام کن
سوالات متداول
سبد خرید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش