رسالت  بيمه پارسيان ، ايجاد سازمانی جهاني تراز ، رقابت پذير، متعهد نسبت به جامعه و پيشگام در ارائه خدمات متمايز به اشخاص حقيقی  وحقوقی  براي پوشش ريسک ها  و جبران خسارت ها  و همچنين ارائه خدمات مشاوره در زمينه مديريت ريسک و ايمنی (شناخت،  ارزيابی، تجزيه، تحليل و تفکيک  ريسک) جهت اخذ صحيح ترين  بيمه نامه ها جهت تامين و  گسترش حداکثر پوشش بيمه ای همراه با کاهش هزينه های بيمه گذار مي باشد.​​​​​​​

​بیمه خودرو

حوادث و سوانح رانندگی مي تواند حتی براي بهترين رانندگان نيز اتفاق بيافتد. جبران اغلب اين خسارت ها خارج از توان مالی دارندگان و يا رانندگان خودرو ميباشد. شركت بيمه پارسيان اين اطمينان را به شما می دهد كه در صورت وقوع حوادث رانندگی اگر به شما، سرنشينان خودروی شما، اشخاص ثالث و يا خودرويتان، توسط وسيله نقليه شما، خسارت و آسيب وارد شود، با ارائه انواع پوشش های بيمه ای در کنار شما بوده و آرامش خيال شما را فراهم سازد.

شما هزينه بسياری را صرف خريد مايملك خود مي نماييد. حال سوال اينجاست كه اگر حادثه اي رخ دهد چگونه خسارت وارده را جبران مي كنيد. اقدامات بسياری مي توان برای افزايش ضريب امنيت انجام داد. با اين حال تجربه نشان داده است كه حتي استفاده از پيشرفته ترين تجهيزات نيز ضامن امنيت كامل نبوده و نياز به تمهيداتی است كه در صورت وقوع حادثه آتش سوزی و بلايای طبيعی، خسارت وارده به دارايی هاي شما جبران گردد. شركت بيمه پارسيان، به شما اين اطمينان را مي دهد كه با ارائه پوشش های متنوع بيمه ای، آرامش خاطر را براي شما به ارمغان آورده و در صورت وقوع حوادث احتمالی، همراه شما و در كنار شما باشد.

بیمه آتش سوزی

بیمه شخص ثالث
بیمه بدنه
بیمه آتش سوزی منازل مسکونی
بیمه جامع مجتمع های مسکونی
بیمه آتش سوزی مراكز صنعتی
بیمه آتش سوزی مراكز غير صنعتی
بیمه نامه های اظهار نامه ای (شناور)

در هر زمينه ای كه فعاليت مي كنيد داشتن بيمه مسئوليت براي شما الزامی است براي اينكه ممكن است، مسئول خسارت يا آسيبی كه به ديگران و اموالشان وارد شده است شناخته شويد. مناسب‌ترين راه برای جبران چنين خسارتهايی بيمه‌های مسئوليت است كه با پرداخت مبلغی اندك توسط اقشار گوناگون جامعه، آرامش را براي آن‌ها فراهم می آورد. اين بيمه نامه از شما و كسب و كارتان در مقابل هرگونه ادعاي خسارت ناشی از حوادث غير عمدی كه باعث آسيب به افراد و اموال آنها می شود، حمايت می كند.​​​​​​​

بیمه مسئولیت

بیمه عمر

بیمه حوادث

هر لحظه خطرات بي‌شماری جان و مال انسان را تهديد مي‌كند. شركت بيمه پارسيان با اميد آنكه هيچ‌گونه حادثه‌ای براي هيچ‌ يك از هموطنان عزيز رخ ندهد، با ارائه بيمه حوادث تلاش دارد تا آرامش خاطر حادثه‌ديدگان را در شرايط سخت فراهم سازد. شما مي‌توانيد با بخش كوچكی از درآمد خود، هزينه‌های سنگين وقوع حوادث غير مترقبه را جبران كنيد. بيمه حوادث پشتوانه‌ای محكم و آرامش خاطری برای روزهای سخت زندگی است.

بيمه مسئوليت كارفرما در قبال كاركنان
بيمه مسئوليت حرفه ای
بيمه مسئوليت توليدكنندگان كالا
بيمه مسئوليت شركت های حمل و نقل
بيمه مسئوليت عمومی
بيمه‌ حوادث انفرادی
بيمه‌ حوادث گروهی

اگر چه امروزه با پيشرفت جوامع بشری از شدت برخی ريسک ها در جريان حمل و نقل کاسته شده است اما افزايش حجم حمل و نقل محصولات مختلف ريسك های بسياری را به بار آورده است. شركت بيمه پارسيان با ارائه بيمه های باربری تلاش دارد تا امنيت سرمايه شما را در برابر ريسک های محتمل و غير قابل پيش بينی فراهم آورد. هدف ما فراهم آوردن خدمات هرچه سريعتر و مطلوبتر براي مشتريان گرامي است.
​​​​​​​انواع بيمه‌های باربری، مخاطرات مربوط به حمل و نقل كالا از مبادی مختلف به سرتاسر جهان از طريق دريا، خشكی (زمينی)، هوايی و يا تركيبی از اين مسيرها را تحت پوشش قرار مي‌دهد. بيمه‌نامه‌هاي باربری مي‌تواند برای كالاهای وارداتی، صادراتی، ترانزيت و يا حمل داخلي قابل استفاده باشد و بر حسب نوع كالا و حساسيت آنها در مقابل خطرات گوناگون پوشش‌های بيمه‌ای مناسب ارائه مي‌گردد.

بیمه باربری

به هنگام بروز بيماری، نگرانی از دست دادن سلامت بيمار به اندازه كافی برای خود بيمار و اطرافيان وی آزار دهنده است. از طرف ديگر تامين هزينه‌های بستری و اعمال جراحی در بيمارستان‌ها، فشار مالي فراوانی را به آنان وارد می نمايد. شركت بيمه پارسيان ضمن آگاهي از نگرانی بيمه شدگان با ارائه پوشش بيمه درمان تلاش نموده تا حداقل، دغدغه هزينه های درمان را از دوش بيماران و خانواده های ايشان بردارد. بيمه پارسيان در حال حاضر و در سراسر كشور با بيش از 991 مركز درمانی شامل بيمارستان ها، كلينيك ها و مراكز تصوير برداری قرارداد همكاری داشته و بيمه شدگان با ارائه معرفينامه از شركت بيمه پارسيان می توانند از خدمات اين مراكز بهره مند شوند. بديهي است بيمه شدگان در انتخاب هر يك از بيمارستانهای كشور آزاد بوده و مي توانند مستقيماً به هر بيمارستانی كه تمايل دارند، مراجعه كرده و پس از تسويه حساب و پرداخت هزينه های درماني خود، مدارك پزشكی و صورتحسابهای مربوطه را به شركت بيمه پارسيان تحويل داده، و هزينه های درمانی پرداخت شده را طبق شرايط بيمه نامه دريافت دارند.

بیمه درمان

بیمه مهندسی

پروژه های زير بنايی عمرانی و صنعتی در كليه مراحل ساخت، نصب و همچنين در دوره های نگهداری،‌ آزمايش و بهره برداری با خطرات گوناگونی مواجه هستند. بيمه های مهندسی شركت بيمه پارسيان، راهكاری برای انتقال اين نوع ريسك ها و ايجاد آرامش و امنيت خاطر براي دست اندركاران پروژه‌هاست. به طور مثال بيمه های تمام خطر پيمانكاران و نصب در بيمه هاي مهندسی،‌ تمام خطر بوده و كليه خطرات طبيعی، خطاهای انسانی و خسارت وارده به اشخاص ثالث (بجز برخی استثنائات) را جبران می نمايند. شركت بيمه پارسيان با بكارگيری متخصصين فنی و بيمه ای و توانايی پذيرش انواع پوشش هاي بيمه ای مهندسی، تلاش می كند تا آرامش و امنيت مالی و اقتصادی را برای شما فراهم سازد.

حفظ و صیانت از سرمایه های عظیم صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، در هر دو حوزه پروژه های در حال اجرا و واحدهای در حال بهره برداری، که همواره به دلیل ویژگی حادثه پذیری بالا در معرض خطرات فرآیندی و حوادث طبیعی می باشند، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد که لزوماً توجه خاص به امر مدیریت ریسک و بیمه به عنوان موثرترین راهکار مدیریت ریسک را به دنبال دارد.
با توجه به گستردگی فعالیت های صنعت نفت و گاز، از صنایع بزرگ و حساس بالادستی تا آخرین زنجیره صنایع پایین دستی، و همچنین تنوع نیازهای بیمه ای در این حوزه، شرکت بیمه پارسیان بر اساس استانداردهای بین المللی و الزامات قانونی و قراردادی رایج، محصولات بیمه ای متعددی را جهت رفع نيازهاي اين صنعت طراحی و ارائه می نماید. بيمه نامه های نفت، گاز و پتروشيمي طيف گسترده اي از پروژه های در حال انجام تا واحدهای در حال بهره برداری را در دو گروه عمده بيمه هاي ساحلي و فراساحلی شامل می شوند.

بیمه انرژی

بيمه نامه باربری وارداتی
بيمه نامه باربری داخلی
بيمه نامه باربری ترانزيت
بيمه نامه باربری صادراتی
بيمه درمان گروهی
بیمه درمان مسافرين خارج از كشور
بيمه‌نامه‌های دوره احداث پروژه‌های عمرانی و زيربنايی
بيمه نامه هواپیما
بيمه‌نامه‌های دوره بهره‌برداری
بيمه نامه کشتی
بيمه های نفت، گاز و پتروشيمی

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش